Садовий продовжує розпродавати Площу Ринок

Середа, 20 березня 2019, 14:11
На цей раз постраждала кам'яниця Зухоровичівська.
Садовий продовжує розпродавати Площу Ринок

Сьогодні, 19 березня, під час аукціону ТзОВ «Агат-Комплекс» придбало приміщення на площі Ринок, 40 - частину Зухоровичівської кам'яниці, за 6 мільйонів гривень, пише Львівський портал.

На торги виставили два нежитлові приміщення на першому (33,8 кв м) та третьому поверхах (51,5 кв м) на площі Ринок, 40. Стартова ціна об’єкта, загальна площа якого становить більше 85 кв м, складала 2 716 200 грн.

Участь в аукціоні взяли Ігор Ханащак, ТзОВ «ІнвестБудЛьвів» та ТзОВ «Агат-Комплекс». Однак у кожному раунді між собою змагалися лише дві останні фірми.

Зрештою на торгах перемогло ТзОВ «Агат-Комплекс», запропонувавши суму, більшу від ТзОВ «ІнвестБудЛьвів» лише на 1 копійку, – 6 000 000 грн. Відтак приміщення загальною площею понад 85 кв м на площі Ринок, 40 викупили за суму, майже втричі більшу від стартової ціни, тобто за більше ніж 70 тис. грн за 1 м кв.

Зазначимо, що триповерховий будинок №40 на площі Ринок є пам’яткою архітектури національного значення. Він розташований у межах території, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Будівля також відома як кам’яниця Зухоровичовська.

Сам будинок має П - подібну форму, збудували його у ХVІІ-XVIII ст. Певні роботи в цьому будинку були виконані Бернардом Меретином. Незадовго до смерті Меретин доручив Пінзелю виконати дві балконні консолі на кам'яниці, яка тоді перебудовувалась під резиденцію митрополита Лева Шептицького. На другому поверсі облаштований балкон, який підтримують скульптури атлантів. Дотепер будинок був житловим, а на першому поверсі діє галерея історичного військового однострою і крамниця сувенірів.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, ТзОВ «Агат-Комплекс» існує з 2000 року, зареєстроване воно у Львові на вул. Сахарова, 35.

Власницею компанії є киянка Наталія Булига. Жодних інших фірм жінка не має. Натомість керівниками ТзОВ «Агат-Комплекс» є Ігор Гребенюк, який також є керує фірмою «Тернопільбудінвест», та Остап Низовий, що володіє ще й ТОВ «Флекс Груп» (оптова торгівля паливом), ТзОВ «Біла чайка» (оренда й експлуатація нерухомого майна).

Водночас ТзОВ «Агат-Комплекс» є співзасновником кількох компаній, серед яких і будівельні. Основний вид діяльності підприємства вказаний як надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Розмір його статутного капіталу становить 1 000 000 грн.

comments powered by HyperComments