У Самборі поховали воїна АТО
![У Самборі поховали воїна АТО](https://varta.com.ua/content/documents/12033/1203262/thumb-item-523x340-4672.jpg)
Боєць 704-го полка помер від зупинки серця у новорічну ніч. За даними Самбірської міської ради, хоча воїн ніколи не скаржився на проблеми зі здоров'ям, було відомо про хворобу судин та серця Олега. У новорічну ніч Войтович повернувся з госпіталю та через декілька годин помер. Поховали воїна біля меморіалу Героям Україну, поруч з іншими бійцями – самбірчанами, з військовими почестями та під акомпанемент Державного Гімну. Олег двічі був у зоні АТО, незважаючи на свій попередній вихід на пенсію.
Нагадаємо також, що на Львівщині поховали також загиблого від снайперського пострілу в голову бійця Євгена Тоненкова, який помер у госпіталі від отриманого поранення. Уроджений маріуполець, проживав Євген у Миколаївському районі Львівської області. У воїна 10-ї окремої гірської штурмової бригади залишилася дружина та чотирьохрічний син.