Скандальна львівська суддя провалила професійний іспит

Вівторок, 25 грудня 2018, 11:32
Суддя Франківського райсуду Львова Мирослава Гулієва не склала іспит на відповідність займаній посаді, через що у Вищу раду правосуддя невдовзі внесуть подання про її звільнення.
Скандальна львівська суддя провалила професійний іспит

Про негативні результати перевірки львівської судді 22 грудня повідомила прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, пише ZAXID.NET.

У повідомленні не вказані конкретні результати тестування Мирослави Гулієвої, однак зазначено, що вона є однією з 24 суддів, які під час оцінювання 21 грудня показали незадовільні результати. У рішенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів навпроти прізвища львівської судді вказано лише «не відповідає займаній посаді/не складено іспит. Внести до ВРП подання з рекомендацією про звільнення з посади судді».

Відтак Мирославу Гулієву та інших 23 суддів навіть не допускатимуть до другого етапу оцінювання, під час якого відбуватимуться співбесіди і аналіз професійних досьє.

Зазначимо, що однією з резонансних справ, які розглядала Мирослава Гулієва, стала справа двічі затриманого нетверезим за кермом головного лікаря 6-ї поліклініки Львова Юрія Токарєва. Після кількох судових засідань, на які сам Юрій Токарєв не з'явився, Мирослава Гулієва закрила справу через закінчення терміну притягнення до відповідальності. У підсумку Юрій Токарєв уникнув позбавлення прав та штрафу в 10,2 тис. грн.

Також Мирослава Гулієва розглядала позов заступника начальника управління «К» Служби безпеки України Василя Пісного до журналістів антикорупційного видання «Наші гроші. Львів». У 2014 році, коли Пісний вперше намагався через суд видалити з сайтів статті про себе, Мирослава Гулієва ухвалила рішення про часткове задоволення позову, зобов'язавши журналістів спростувати три абзаци тексту. Однак під час розгляду в апеляції та касації цю справу направили на новий розгляд іншим суддею.

Мирослава Гулієва працює суддею Франківського райсуду Львова з 2008 року, до того часу вона була помічницею судді та голови цього ж суду.

 

comments powered by HyperComments