Львів’ян кличуть на благодійну акцію «Різдвяна свічка»

Середа, 12 грудня 2018, 12:38
Благодійна акція «Різдвяна свічка» триватиме у Львові до 7 січня гаслом «Зігрійте теплом тих, хто цього потребує».
Львів’ян кличуть на благодійну акцію «Різдвяна свічка»

Благодійну акцію «Різдвяна свічка» організовує у Львові «Карітас Львів УГКЦ». Традиційно до благодійності долучаться всі парафії Львівської архиєпархії. Загалом планують розповсюдити на Львіфщині 16 тисяч свічок, повідомляє DailyLviv.

Виконавчий директор БФ «Карітас Львів УГКЦ» Наталія Демкович розповіла: «Коли ми планували акцію «Різдвяна свічка», то звично почали пакувати свічки у поліетиленові пакети. Але коли ми довідалися, що Львівська міська рада ухвалила заборонити використання поліетиленових пакетиків, то ми вирішили придбати паперові пакети. І їх декорують наші друзі, тобто молодь з кризових сімей та з інвалідністю».

Свічки не продаватимуть. Кожен парафіянин зможе скласти добровільну пожертву за отриманий різдвяний атрибут. Залучені кошти скерують на розвиток та функціонування Центру дозвілля та соціальної реабілітації молодих людей з особливими потребами, який діє у приміщенні на площі святого Юра, 5/30.

У цій майстерні своє дозвілля проводять 24 людини з розумовою неповносправністю. Фінанси потрібні, зокрема, на матеріали для творчості. Саме у центрі дозвілля упродовж зимових буднів молодь декорує пакети для різдвяних свічок, які вже незабаром повезуть на парафії.

«Свічка має білий колір, але особливим буде паперовий пакетик. Із дірочками, ялинками, янголятками, іграшками. Це вже творчість наших друзів, які є учасниками «Соціальної майстерні». Також на кожному пакетику є привітання. Це був такий штамп, який наші друзі ставлять і вітають таким чином усіх із Різдвом та Новим Роком. Окрім того, на кожному пакетику зображені три Царі, які вклоняються новонародженому Ісусові», — розповіли організатори акції.

Завдяки фінансам, які залучать через акцію, влітку відбудуться літні табори для дітей із кризових сімей та для осіб із інвалідністю. Акція «Різдвяна свічка» відбудеться у різних містах України. Там ними опікуються місцеві організації «Карітас».

 

comments powered by HyperComments