АМКУ оштрафував підприємства за розпил грошей на львівські парки

Середа, 5 вересня 2018, 17:05
Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 31 серпня опублікувала на офіційному сайті рішення про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ТОВ "БК Комплекс-Про" та ПП "Будформат" й оштрафувала ці компанії загалом на 272 тис. грн.
АМКУ оштрафував підприємства за розпил грошей на львівські парки

Про це повідомляють "Наші гроші. Львів". 

Компанії отримали штрафи за змову на двох торгах у 2016 році, коли ще існував Вісник державних закупівель. Тоді вони конкурували між собою під час закупівель на капітальний ремонт парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Залізна Вода" за 2,74 млн грн та поточний ремонт садово-паркової доріжки у парку "Високий Замок" від вул. Ужгородської до будинку садівника за 1,26 млн грн. Замовником в обох випадках був Департамент містобудування Львівської міськради.

Було виявлено, що компанії в ЄДР як контактний вказали один і той же номер мобільного телефону (0673534646). Першим співзасновником "Будформату" був Володимир Гончар – директор "БК Комплекс-Про".

Після публікацій закупівлю у пов’язаних компаній оскаржили юристи "Центру протидії корупції", які підготували звернення до АМКУ. Після цього комітет розпочав дослідження. Адмінколегія встановила, що подані документи обох компаній є ідентичними за формою та змістом, між ними існували ділові та господарські стосунки, вони отримували витяги з ЄДР в один день та використовують однакову електронну пошту та поштову адресу (Львів, вул. Шота Руставелі, 7, офіс 305).

АМКУ наклав на компанії по 136 тис. грн штрафу. Вони також не мають права брати участі у торгах протягом наступних трьох років.

comments powered by HyperComments