Директора палацу культури "Кристал" у Новояворівську спіймали на хабарі

Середа, 22 серпня 2018, 10:25
На хабарі затримали керівника комунального підприємства на Львівщині.
Директора палацу культури "Кристал" у Новояворівську спіймали на хабарі

Про це повідомляє Yavir.net

Працівниками поліції УЗЕ у Львівській області, спільно з слідчим управлінням ГУНП у Львівській області та за процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області, викрито в одержанні неправомірної вигоди керівника комунального підприємства Новояворівської міської ради.

21 серпня полісменами зафіксовано та задокументовано директора комунального підприємства "Палац культури "Кристал" міста Новояворівська, який організував злочинну схему отримання неправомірних вигод в громадян, бажаючих орендувати приміщення палацу культури для проведення урочистих заходів, семінарів, концертів тощо. За визначеної вартості однієї години оренди залу в сумі - 1700 грн., чиновник за безперешкодний доступ до увіреного йому приміщення вимагав від орендарів сплачувати 20% вартості на рахунок комунального підприємства, а 80% віддавати йому готівкою.

На даний час проводиться оперативні заходи щодо зазначеного посадовця, якого викрито "на гарячому" під час одержання чергової неправомірної вигоди у розмірі 10000 грн., та оремо ще 3400 грн., для здійснення проплати за 2 години оренди актового залу палацу культури для проведення бізнес семінару з організації клірингового бізнесу.

Затримання проведено у приміщенні палацу культури. Грошові кошти та речові докази вилучені з місця події. На даний час вирішується питання про затримання у порядку ст. 208 КПК України. Встановлюються інші факти одержання неправомірних вигод за сприяння з аналогічних питань. Триває досудове розслідування, яке проводить слідче управління ГУНП у Львівській області.

comments powered by HyperComments