Львівський завод програв суд Міністерству оборони

П'ятниця, 3 серпня 2018, 10:23
ДП "Львівський державний завод "Лорта" оштрафували на понад 5 млн гривень за зрив державного замовлення у воюючій країні.
Львівський завод програв суд Міністерству оборони

Про це повідомив військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк на своїй сторінці у Facebook. 

У перший день серпня господарський суд Львівської області частково задовільнив позов військової прокуратури Західного регіону України та вирішив стягнути з ДП "Львівський державний завод "Лорта" 5 172 186,32 грн.

"Зокрема, суд постановив стягнути на користь Міноборони України вказану семизначну суму штрафних санкцій через порушення умов державного контракту від 2014 року в частині своєчасного виконання дослідно-конструкторської роботи. І як це не прикро, але подібним вже не вперше "славиться" завод (не так давно, цієї весни, я повідомляв про зрив поставок розвідувального комплексу в зону бойових дій). При цьому, реагуючи на виявлені порушення та заявлений військовою прокуратурою позов, оборонне підприємство добровільно повернуло на рахунки МО України понад 2,5 млн грн. попередньої оплати. Вкотре доводжу, що лише завдяки наполегливій та послідовній позиції прокуратури вдалось усунути допущені порушення та зобов’язати підприємство повернути вказані кошти", - зазначив Олег Сенюк.

comments powered by HyperComments