У Львові побудують нову дорогу

Четвер, 10 травня 2018, 17:51
Для зменшення навантаження на вул. Богданівську та забезпечення оптимального сполучення мікрорайону "Знесіння" побудують нову дорогу.
У Львові побудують нову дорогу

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні відбулося виїзна нарада під головуванням заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, щодо розгляду варіантів будівництва нової дороги для зменшення транспортного навантаження на вул. Богданівську та забезпечення оптимального сполучення мікрорайону "Знесіння". Участь у засіданні взяли голова Личаківської Р А, керівник ЛКП "Інститут просторового розвитку", представники департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

"Передбачається пряме продовження вул. Богданівської до вул. Ковельської, з виїздом на вул. Б. Хмельницького. Маємо кілька варіантів. Сьогодні наша робоча група виїздила безпосередньо на вул. Богданівську, щоб на місці все дослідити на вибрати найкращий варіант, який задовольнить і мешканців і водіїв", — розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак,.

Нагадаємо, 25 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради було прийнято ухвалу "Про вирішення питання щодо функціонування промислових об’єктів на території мікрорайону "Знесіння", у межах якої створено спеціальну комісію.

Також комісія напрацювала ряд комплексних заходів з ремонту та реконструкції об’єктів інфраструктури і соціальної сфери у мікрорайонах "Знесіння" і "Кривчиці".

comments powered by HyperComments