Депутати Турківщини просять Садового відновити автобусну зупинку на площі Двірцева

Середа, 25 квітня 2018, 12:45
Турківська районна рада прийняла звернення до Андрія Садового з проханням відновити кінцеву автобусну зупинку на площі Двірцева у Львові.
Депутати Турківщини просять Садового відновити автобусну зупинку на площі Двірцева

Про це повідомляє "Турка – перлина Карпат". 

Турківська районна рада на своїй XХ позачерговій сесії 19 квітня 2018 року вирішила прийняти звернення до Львівського міського голови А.Садового щодо відновлення кінцевої зупинки для маршрутів Турківського напрямку з АС-8 м. Львів (площа Двірцева, 1, головний залізничний вокзал).

Як зазначає видання, звернення ухвалено відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи численні звернення жителів Турківського району.

"На підставі численних звернень жителів Турківського району в черговий раз звертаємось до Вас з проханням щодо забезпечення здійснення перевезення пасажирів Турківського, Самбірського та Старосамбірського районів та відповідно жителів міст цих районних центрів до кінцевої зупинки - площа Двірцева, 1, головний залізничний вокзал, так як попередні наші звернення не були почуті. Тому змушені звернутись до Львівського міського голови А.Садового з проханням почути невдоволення та нарікання простих людей, які проживають в вище згаданих районах, на великі незручності, які спричинені перенесенням кінцевої зупинки для міжміських автобусів з площі Двірцевої до торгового центру "Метро" м. Львова.

Як пояснюють громадянам, таке перенесення здійснювалось нібито для розвантаження вулиці Городоцької, але цього розвантаження не відбулось, так як необхідно збільшувати кількість автобусів, які б довозили пасажирів від ТЦ "Метро" до залізничного вокзалу і далі. Тобто, нічого не змінилося на краще, а проблем для пасажирів створили багато, так як людина, яка їде до вокзалу з багажем, не може пересісти в міські маршрутки, бо вони, як правило, завжди переповнені. Відповідно виникає ймовірність запізнення на поїзд і не має можливості правильно розрахувати час доїзду до вокзалу. Ті пасажири, які приїжджали на вокзал, могли швидко пересісти на трамвай, або ж на інший вид транспорту біля церкви св. Ольги та Єлизавети. Тепер необхідно тричі пересідати на різні маршрутки.

Таке нелюдське ставлення чиновників міста Львова до пасажирів нас глибоко обурює та наштовхує на думку, що у випадку чергового ігнорування нашого звернення з проханням поновити довіз пасажирів вищезгаданих районів та районних центрів до кінцевої зупинки (площа Двірцева, 1, головний залізничний вокзал), будемо вимушені вдаватись до більш дієвих заходів.

Просимо дане звернення розглянути на сесії Львівської міської ради і про прийняте рішення повідомити Турківську районну раду у встановлений законом термін", - зазначається у зверненні.

comments powered by HyperComments