ЛОР прийняла рішення про перетворення комунальних закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства
Вівторок, 17 квітня 2018, 17:54
14 медзакладів Львівщини перетворили у некомерційні підприємства.
Про це повідомляє Zik.
Як повідомила керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, цей процес називається процесом автономізації, керівники закладів зможуть встановлювати матеріальну мотивацію своїм працівникам, буде конкуренція, розшириться база фінансування, з’явиться можливість надавати легальні платні послуги тощо.
У переліку «перетворених» наразі 14 медичних закладів, серед яких – Львівська обласна дитяча лікарня «Охмадит», Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр тощо.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments