Львівські маршрутники порушують правила суцільно і поруч

П'ятниця, 23 березня 2018, 13:38
З початку року патрульна поліція Львівської області виявила 78 випадків порушення правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів. У 27 з них, порушення призвели до ДТП.
Львівські маршрутники порушують правила суцільно і поруч

За даними Патрульної поліції Львівської області, найчастіше маршрутники порушують правила проїзду перехресть та проїзд на заборонений сигнал світлофора. Після зупинки патрульними маршрутних транспортних засобів за порушення ПДР, пасажири здебільшого починають конфліктувати з інспекторами, мовляв, навіщо зупиняєте громадський транспорт. Саме тому, патрульні запровадили алгоритм розгляду таких справ, аби не затримувати людей. Інспектори перевіряють документи водія та переносять розгляд справи про вчинене адміністративне правопорушення на кінцеву зупинку. Проте не всі пасажири це підтримують та вважають, що патрульні взагалі не мають права зупиняти маршрутні транспортні за порушення ПДР, коли в них є люди.

Як приклад – подія, котра трапилася напередодні на вулиці Червоної Калини о 10 годині ранку. Екіпаж патрульної поліції виявив маршрутку №41, яка проїхала перехрестя на червоний сигнал світлофора. Водій визнав свою провину, не вимагав відеодоказів та не заперечував щодо розгляду справи на кінцевій зупинці. Тоді одна з жінок, яка перебувала у маршрутці, вирішила поскаржитися до Управління патрульної поліції Львівської області.

«Чим керуються патрульні автомобілі, коли зупиняють громадський транспорт, пред'являють звинувачення – переїзд світлофора на червоне, не пред'являють запис відео та забирають документи у водія. Також їдуть позаду маршрутки? Наслідки: близько 40 людей запізнюється та мають проблеми через те, що патрульний, перевіривши все, не відпускає водія?», – написала пасажирка.

Управління патрульної поліції просить мешканців Львова із розумінням ставитися до таких ситуацій та пам’ятати, що насамперед важлива безпека. І нагадує водіям маршрутних транспортних засобів, що вони несуть подвійну відповідальність, адже в руках водія десятки людських життів.

comments powered by HyperComments