Головний воєнком Львівщини не хоче сплачувати штраф

Вівторок, 6 березня 2018, 17:19
Головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко подав апеляцію на рішення суду, який оштрафував його на 5,1 тисячі гривень - за оприлюднення списків ухильників від призову.
Головний воєнком Львівщини не хоче сплачувати штраф

.Про це повідомляє "Високий замок". 

Нагадаємо, нещодавно Личаківський районний суд Львова виніс постанову: оприлюднення імен хлопців, які ухиляються від строкової служби, порушує права призовників. З таким позовом звернулися до Феміди представники Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Львівській області.

“Військовий комісар Львівського обласного військкомату не дотримався порядку захисту персональних даних, що призвело до незаконного доступу до них, яке проявилось в тому, що 22 листопада 2017 року на офіційній сторінці Львівського обласного військкомату у Facebook було опубліковано списки громадян, які підлягають призову на строкову військову службу і не з'явилися до військового комісаріату”,- йдеться у вироку суду.

Головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко подав апеляцію на рішення суду, який оштрафував його на 5,1 тисячі гривень.

comments powered by HyperComments