У Львові запрацював перший в Україні сайт продажу абонементних карток на проїзд в електротранспорті

П'ятниця, 23 лютого 2018, 15:16
Поки що є три варіанти квитків, які можна купити: загальний – ціна 120 грн, пільговий - 60 грн і туристичний - 40 грн.
У Львові запрацював перший в Україні сайт продажу абонементних карток на проїзд в електротранспорті

Сайт доступний за адресою tickets.lvivelectrotrans.com.ua.

"Будемо з часом відмовлятися від масової купівлі квитків у водія і переходити на електронну оплату проїзду. Це стане у майбутньому підґрунтям впровадження е-квитка. Перший крок вже зроблено. Для цього створено спеціальну сторінку https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/ з продажу місячних електронних квитків", - розповів менеджер проекту, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар.

Розробник сайту - львівська компанія Otakoyi. Сайт зроблено чотирма мовами: українська, англійська, польська і німецька.

За словами Бондара, процедура придбання легка. Потрібно клікнути "придбати" на обраному квитку, далі ввести своє ім’я та прізвище, електронну адресу – бо саме на неї прийде придбаний квиток, вказати номер банківської картки, з якої буде стягнуто оплату. Розрахуватися можна будь-якою банківською карткою. Можна отримати чек про проведення оплати, який також надішлють на електронну пошту.

"Цей квиток можна показувати контролеру із смартфона або роздрукувати і носити в гаманці. Щоб не було можливості передавати квиток іншим, квитки будуть іменні. Тому пасажиру потрібно додатково представити документ з фотографією, який засвідчує особу. Також при купівлі квитка є опція на оформлення підписки - постійно отримувати місячний квиток на проїзд. Тоді кожні 30 днів із вашої картки плата стягуватиметься автоматично і вам на електронну адресу приходитиме квиток", – розповів фахівець.

comments powered by HyperComments