Продати, а не віддати: Садовий заявив, що місто більше не може безкоштовно надавати квартири атовцям

Субота, 10 лютого 2018, 17:53
Стало відомо, що Львів більше не має змоги надавати безоплатні квартири бійцям АТО.
Продати, а не віддати: Садовий заявив, що місто більше не може безкоштовно надавати квартири атовцям

 Тому квартири у другому будинку, який будуватиметься для воїнів, вже будуть їм продавати. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий, відповідаючи на питання львів’ян під час онлайн-трансляції, пише "Львівський портал".

На питання про те, чи будуть будувати й далі будинки для учасників АТО, міський голова відповів, що місто не має можливості безплатно надавати житло для учасників АТО.

«Перший будинок вже збудували, роздали більше 40 ордерів, маємо там ще вільні кімнати. Це квартири для певних категорій осіб – бійці, які мали статус сироти або позбавлені батьківської опіки, бійці, які мають інвалідність 1-2 групи, та родини загиблих воїнів. Зараз ми будемо починати будувати другий будинок кооперативним методом для хлопців, які пройшли зону бойових дій. Такий перший список ми вже склали. Ціни там будуть, звісно, зовсім інші ніж на ринку. Ми не маємо можливості безплатно надавати житло для учасників АТО. Кожен учасник бойових дій отримує підтримку від міста в розмірі 100 тис. грн. Я вважаю, що цей приклад мають повторити інші міста України, і Верховна Рада має зробити це нормою для держави», – резюмував очільник.

"Справжня Варта" сповіщала, що на Одещині пройшов парад ветеранів АТО. Більше, фото та відео - за посиланням.

comments powered by HyperComments