Дитячий футбол об’єднує Україну

Неділя, 24 вересня 2017, 20:41
25 дітей з Львівського центру піклування про дітей, Винниківської санаторної школи-інтернату та Львівської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 взяли участь в чемпіонаті Донецької області з футболу серед юнаків віком 12-15 років
Дитячий футбол об’єднує Україну

ГО «Розвиток Громади» спільно з БФ «Розумна Сила» організували поїздку на схід держави вихованцям 3-ьох львівських сиротинців, аби ті взяли участь у футбольному турнірі. Про це повідомляє прес-служба громадської організації.

25 дітей з Львівського центру піклування про дітей, Винниківської санаторної школи-інтернату та Львівської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 взяли участь в чемпіонаті Донецької області з футболу серед юнаків віком 12-15 років. Змагання відбулись в місті Краматорськ, на Донеччині. Загалом чемпіонат зібрав 15 дитячо-юнацьких футбольних команд з різних областей України.

Основна мета змагань – аби діти з різних міст, сіл та містечок нашої країни, попри різну культуру, мову та традиції, мали можливість познайомитись, поспілкуватись та відчути, що Україна єдина та незалежна держава.

«Краматорськ, це одне з перших міст котре постраждало від атак російських військ установками ГРАД. Діти побачили,що Схід оговтується, пріоритети змінюються. І коли: рука на серце, високо піднята голова і всі,як один, співають на все поле гімн України. Мені, як і іншим хто за цим спостерігав, було надзвичайно, до мурах на шкірі, приємно за таке покоління патріотів української землі! », - розповідає керівник групи Володимир Беньо, активіст ГО “Розвиток Громади”.

Усі три львівські команди увійшли до четвірки кращих. За підсумками чемпіонату перемогу здобули вихованці Винниківської Санаторної Школи-інтернату. Друге місце посіли юні футболісти Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2. Третю сходинку отримала команда Лиману, р-н Смарагдове (Донецьк) і на четвертому місці опинилися також львів’яни - Львівський центр піклування про дітей.

Учасники чемпіонату отримали від Гендиректора ФК «Олімпік» футбольну атрибутику та кросівки, а від титульного спонсора чемпіонату, партії «Розумна Сила», - чашки та годинники. Втім, головне не перемога, а участь, адже малеча з користю провела час та відкрила для себе Краматорськ.

Наступна ж подібна зустріч дітей відбудеться вже у Львові. Відтак, ми, ГО «Розвиток Громади» віримо, що лише таким чином, спільно - об’єднавши молодь сходу та заходу, півночі та півдня, збудуємо процвітаючу державу щасливих громадян!

comments powered by HyperComments