Громадськість Львова - проти підвищення вартості проїзду у електротранспорті міста

Олег Довганик  |  Вівторок, 25 липня 2017, 18:39
Мешканців Львова закликають прийти на громадські слухання і сказати рішуче "Ні" підвищенню вартості проїзду у львівських трамваях та тролейбусах
Громадськість Львова - проти підвищення вартості проїзду у електротранспорті міста

Мешканців Львова закликають прийти на громадські слухання і сказати рішуче "Ні" підвищенню вартості проїзду у львівських трамваях та тролейбусах. Про це йдеться у повідомленні ГО "Інфраструктурна Львівщина".

Сьогодні, 25 липня, із ЗМІ стало відомо про те, що у електротранспорті міста із 1 версня планують підвищити вартість проїзду на 50%.

Львівський електротранспорт курсує без жодних графіків руху. На нього не можна покластись у екстренних ситуаціях. Відомо, що влада міста Львова дбає лише про належне курсування трамваїв тільки у один спальний район - Сихів, куди трамваї у разі потреби знімають навіть із інших маршрутів.

Натомість у "Львівелектротрансі" повністю "забили" на усі інші трамвайні маршрути міста. Зокрема, трамваї на вулицю Володимира Великого - Княгині Ольги не курсують уже о 22 годині, що спричиняє великі незручності для мешканців цього мікрорайону.

Неодноразово скаржились мешканці міста і на рух трамваїв на маршруті №2, де стабільно трамвая годі чекати й після 20 години.

Ще більш плачевною є ситуація із тролейбусами міста Львова. До прикладу, на маршруті № 20 уже більше місяця не курсує жодної машини.

Загалом кількість тролейбусів на маршрутах міста катастрофічно зменшується із кожним днем.

"Закликаємо керівництво Львівської міськради нарешті зупинити недолугий піар на трамвайному маршруті на Сихів й врешті подбати про розвиток мережі у комплексі. Також підтримуємо вимогу окремих депутатів про необхідність відставки чинного керівника Михайла Сидоровича й призначення на цю посаду фахової людини, яка справді дбатиме про мережу, а не про політичні заяви на догоду меру Львова", - йдеться у повідомленні активістів.

Також вважаємо недоцільним підвищення вартості проїзду у електротранспорті міста до налагодження його роботи.

Відтак, закликаємо усіх небайдужих прийти на громадські слухання й висловити категоричне "Ні" спробам збагачення керівництва "Львівелектротрансу".

Додамо, громадські слухання відбудуться 7 серпня о 18 годині у великій сесійній залі Львівської міської ради.

comments powered by HyperComments