На Львівщині СБУ вилучила засоби ураження

П'ятниця, 7 липня 2017, 13:40
Вилучені предмети скеровані на експертизу, за результатами якої буде прийнято рішення про відкриття кримінального провадження
На Львівщині СБУ вилучила засоби ураження

У ході здійснення заходів із протидії незаконному обігу зброї працівники Управління СБУ у Львівській області отримали інформацію про можливе зберігання одним із мешканців м.Львова засобів ураження. Про це інформує прес-служба СБУ у Львівській області.

Із 22-річним львів’янином було проведено правороз’яснювальну роботу, за результатами якої останній добровільно вказав місце, де були приховані гранати.

Слідчо-оперативна група та вибухотехніки у тайнику, який знаходився у лісопарковій зоні у Шевченківському районі м.Львова неподалік вул.Омеляна Ковча, виявили та вилучили 9 гранат Ф1 та 9 армійських запалів УЗРГМ.

Вилучені предмети скеровані на експертизу, за результатами якої буде прийнято рішення про відкриття кримінального провадження.

Служба безпеки України нагадує, що відповідно до ч.3 статті 263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, пов’язаний із незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, якщо вона добровільно здала органам влади вказані заборонені предмети. У протилежному випадку, громадянам загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Телефон довіри УСБУ: (032) 298-66-22

comments powered by HyperComments