Поліція не має повноважень, щоб припинити нічні гонки на Стрийській та Науковій, - Середа

Василь Січак  |  Понеділок, 3 липня 2017, 13:41
На українських дорогах уже два роки не контролюють швидкість руху автомобілів
Валерій СЕРЕДА

Поліція не має повноважень і впливу на «нічних байкерів», які влаштовують перегони на вулиці Стрийській та Науковій вночі.

Про це під час апаратної наради у Львівській ОДА заявив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа.

«А як ми можемо на них вплинути? Який законний шлях проти байкерів? За що їх можна притягнути до відповідальності», - сказав Середа.

Він також додав, що поліція може вчиняти дії тільки щодо групових поїздок.

«Вони по двоє переганяються. На Стрийській, Науковій, де добра і довга дорога вони на швидкість їздять, хто кого пережене. Групові поїздки – це вже від трьох осіб», - сказав Середа.

Він також відзначив, що поліцейський, при спробі зупинки таких «гонщиків», може ще бути винним у можливій аварії.

Зазначимо, це питання під час апаратної наради підняв громадський активіст, екс-голова громадської ради при Львівській ОДА Степан Середа.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський додав, що це питання потрібно врегулювати.

Відтак, сторони домовились про те, що спільно із громадськістю це питання потрібно вирішити. Як варіант, у області проведуть засідання робочої групи, на яке запросять громадських активістів та журналістів.

«Два роки на дорогах України не проводиться контроль швидкості режиму руху. Як наслідок, ми маємо більше загиблих на дорогах області, аніж на війні», - додав очільник поліції Львівщини.

comments powered by HyperComments