Львівщина спільно з Австрією впровадять освітні проекти

Субота, 24 червня 2017, 13:21
Йдеться про навчання аграріїв, учнів та студентів.
Львівщина спільно з Австрією впровадять освітні проекти

23 червня відбулася зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки, директора департаменту АПР Наталії Хмиз із австрійськими делегатами -  головою національної австрійської асоціації козівництва - Йозефем Штоклем, президентом тірольської асоціації вівчарів Міхаелем Бахєром, головою департаменту  вищого федерального інституту сільського господарства та досліджень  «Raumberg Gumpenstein» - доктором Фердінандом Рінгдорфером,  менеджером  тірольської асоціації вівчарів Йоганом Яуфентгалєром.  

Сторони обговорити питання обміну досвідом у галузі тваринництва,  можливість впровадження спільних освітніх проектів щодо навчання аграріїв.

«Для Львівщини дуже важливим є досвід Австрії у галузі тваринництва, зокрема вівчарства та козівництва. Австрійська сторона відкрита та готова ділитись своїми знаннями, досягненнями в розвитку галузі тваринництва, так як Львівщина є доволі перспективною областю та потенційно готова до створення нових ферм європейського зразка», -  зазначив Олег Синютка.

З метою перейняття австрійського досвіду в галузі, створення та функціонування сімейних ферм з налагодженою власною переробкою для виготовлення якісної  екологічної продукції, часники зустрічі обговорили створення спільного освітнього проекту щодо навчання учнів від 14 років, студентів та аграріїв, обміну викладачами  навчальних закладів.

Також під час візиту на Львівщину, делегація Верхньої Австрії відвідала  господарства  області,  ознайомилась з роботою Львівської  регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.

Раніше у Львові відбувся Ярмарок кар’єри майбутніх фахівців АПК-2017.

Більше новин Західної України читайте на "Справжній Варті".

comments powered by HyperComments