У Львові відбудеться Йога-день

Вівторок, 20 червня 2017, 14:36
Захід приурочений до міжнародного Дня Йоги.
У Львові відбудеться Йога-день

24 червня, з 11 до 15 год. у Стрийському парку (нижня арка, вхід від вулиці Паркової) усі охочі зможуть взяти участь у Йога-Дні.

"Метою заходу є залучити львів’ян і гостей міста до свідомого, здорового стилю життя, відкрити нові горизонти розвитку особистості, ознайомити з доступними і ефективними методами відновлення і стійкості здоров’я, розкрити принцип любові і ненасильства у світі, що нас оточує. Пропагуємо практику справжньої, без викривлень, Хатха йоги і Аштанга йоги", - зазначають організатори.

Йога-день такого формату у Львові проводитиметься вперше. Крім фізичного аспекту (тілесних практик) – майстер-класів і показових виступів з різних напрямків йоги, ми висвітлюємо основну мету Йоги, як системи і філософії, спрямованої до духовного розвитку. І перший принцип Йоги Ахімса – «Не нашкодь».

"Відкриваємо людям розуміння того, що кожен з нас є частинкою і клітинкою безмежного Всесвіту, де вчинки і думки кожного мають вагу. І змінюючи на краще себе, ми змінюємо Всесвіт. Створивши щось добре для світу, ми змінюємо на краще своє життя. Висвітлюємо мету і основні принципи Йоги, як цілісної системи знань, яка підтримує людину на високому духовному, моральному і фізичному рівні. Її методи дають можливість власними зусиллями побороти свої недуги і бути щасливим і самодостатнім",- додають ініціатори заходу.

Програма Йога-дня:

1) лекція з ведичної культури і аюр-веди;

2) презентація (теорія і практика) різних напрямків йоги (Хатха, Аштанга, Гормональна йога);

3) майстер-клас з Хатха йоги, Аштанга йоги, Базової йоги;

4) пранаяма, медитація, йога-нідра;

5) лекція з Бгакті йоги;

6) спів мантр, баджан, кіртан (спів мантр під супровід індійських музичних інструментів);

7) пригощання Прасадом – «їжею для душі».

Вхід вільний. Участь можуть взяти усі охочі.

Раніше "Справжня Варта" показувала як львів`ян навчали правильним позам хатха-йоги на площі Ринок.

Більше новин із життя Західної України читайте на "Справжній Варті".

comments powered by HyperComments