Як канадці пожертвували львівській лікарні надсучасне обладнання (ФОТО)
![Як канадці пожертвували львівській лікарні надсучасне обладнання (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/11383/1138214/thumb-item-523x340-2e67.jpg)
Сьогодні, 19 червня, відбулась офіційна передача спеціалізованого медичного обладнання львівській міській дитячій лікарні, яке дало змогу укомплектувати операційну на рівні передових світових клінік.
Це стало реальністю завдяки канадським меценатам українського походження у рамках співпраці SickKids Hospitаl (Торонто) з дитячою клінічною лікарнею Львова.
Вже з травня цього року 8 одиниць надсучасних спеціалізованих приладів, яким немає аналогів в лікарнях міста та області, успішно використовуються для порятунку у щоденній боротьбі з нейрохірургічними недугами.
"Це модерне обладнання дає змогу виконувати надскладні операції дітям з мінімальним травматизмом та надавати максимально якісну допомогу. Наша клініка дуже вдячна за таке сучасне обладнання, бо завдяки добрій волі з Канади, ми маємо його тут", - зазначив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квит.
Аби проконтролювати отримання обладнання, до Львова особисто прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.