У Львові презентуватимуть виставку про ЗУНР

Олег Довганик  |  Четвер, 8 червня 2017, 19:59
«ЗУНР: у війні та державотворенні» покажуть у львівському Музеї визвольної боротьби
У Львові презентуватимуть виставку про ЗУНР

9 червня о 14:00 у львівському Музеї визвольної боротьби України (м. Львів, вул. Лисенка, 23 а) відбудеться презентація науково-популярної виставки «ЗУНР: у війні та державотворенні».

У відкритті виставки візьмуть участь:

Іван Хома, доцент Національного університету «Львівська політехніка»;

Роман Грицьків, дослідник польсько-української історії ХХ ст.;

Михайло Галущак, автор виставки, молодший науковий співробітник Науково-дослідного інституту українознавства.

Виставка розроблена до відзначення 100-річчя від початку Української революції 1917-21 рр. У ній представлено 12 стендів, які розкривають військові та державотворчі аспекти історії Західно-Української Народної Республіки. Виставка орієнтована на школярів, її показуватимуть у бібліотеках та школах області. «Сто років тому, під час Української революції 1917‒1921 рр., українці з  обох берегів річки Збруч скористалися можливістю і проголосили незалежність. Як і тоді, теперішня Революція гідності 2013‒2014 рр. переросла у війну за територіальну цілісність України. Українцям знову доводиться будувати свою державу в умовах війни. Тому історичний досвід набуває особливої ваги», ‒ зазначив Михайло Галущак.

Виставка реалізується у рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору  та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році.

comments powered by HyperComments