На Львівщині аграріям частково компенсують вартість сільськогосподарської техніки

Середа, 7 червня 2017, 15:49
У Держбюджеті передбачили значну суму на компенсацію вартості с/г техніки.
На Львівщині аграріям частково компенсують вартість сільськогосподарської техніки

За інформацією департаменту  агропромислового розвитку Львівської ОДА, у Державному бюджеті України передбачили 550 млн грн на часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва у розмірі 20%.

Компенсацію надаватимуть сільськогосподарським товаровиробникам за умови, що питома вага сільськогосподарської продукції становить не менше 75% вартості всієї продукції (товарів), поставлених такими виробниками протягом 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Із переліком техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, можна ознайомитися на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі  України.

Після оприлюднення наказу Мінагрополітики «Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», сільгоспвиробникам для отримання часткової компенсації необхідно звернутись із заявкою до державного банку (ПАТ «Ощадбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрексімбанк»), через який здійснювалась оплата.

Із переліком необхідних документів для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, на Львівщині на аукціоні реалізували більше 40 тисяч м³ деревини.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments