У Львові презентували "Придумане місто" (ФОТО)

Юлія Субота  |  Четвер, 8 червня 2017, 11:54
Художник Сергій Міхновський показав публіці свій новий проект.
У Львові презентували "Придумане місто" (ФОТО)

У львівській мистецькій галереї "Зелена канапа" відбулось урочисте відкриття виставки архітектора-художника Сергія Міхновського, який підготував для глядачів особливе "Придумане місто".

Митець якнайкраще розуміє важливість та відповідальність щодо збереження архітектурного середовища. Часто називаємо кращі зразки містобудування  золотою спадщиною. У Сергієвих придуманих містах архітектура набуває золотого наповнення у буквальному сенсі цього слова. Всі живописні полотна містять в собі фрагменти покриття золотою поталлю.

Міста Сергія Міхновського, хоча майже повністю вигадані, все ж містять у собі зображення будівель різних міст у яких побував художник і які його надихнули. Польські, Італійські, Німецькі, Данські, Угорські міста та звичайно ж українські: Свірж, Жовква і рідний Львів. А золотим містам золоті речі! Зібрані Міхновським автентичні старовинні предмети побуту: годинник, праска, кавомолка, ножиці, терези, цвяхи і навіть цегла «позолочені» художником також стануть частиною виставки.

Прийти та поринути у атмосферу створену художником можна до 2 липня у "Зеленій канапі", що на вул. Вірменській, 7. 

comments powered by HyperComments