В ЛОДА спіймали пропагандонів Садового на підтасуванні фактів щодо квартир військових-інвалідів

Субота, 13 травня 2017, 18:45
У Синютки "в шоці" від маніпуляції порталу Zaxid.Net з грошами на квартири для сімей бійців-інвалідів АТО.
В ЛОДА спіймали пропагандонів Садового на підтасуванні фактів щодо квартир військових-інвалідів

13 травня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив акти приймання-передачі квартир для військовослужбовців, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок під час АТО.

Про це йдеться в матеріалі сайту Zaxid.Net "Львівська міськрада затвердила передачу актів на квартири для бійців АТО". Втім спочатку матеріал вийшов з заголовком "Львівська містка рада забезпечить житлом сім'ї бійців АТО".

Така подача щиро обурила управління внутрішньої та молодіжної політии Львівької облдержадміністрації через підтасування фактів. Справа у тому, що гроші на квартири були виділені з держбюджету, і лише маленька частина фінансування - від ЛМР.

"То квартирами військових забезпечила міська влада? Серйозно??? Чи тут все ж таки помилка?! Я в шоці!" - написала на своїй сторінці у Facebook начальник управління Ольга Березюк, звертаючись до шеф-редактора сайту Zaxid.Net Олега Онисько.

 

Медіа-менеджер Андрія Садового (а саме з львівським мером пов'язують Zaxid.Net) прокоментував публікацію так: "Там же взагалі не написано, Ольга Березюк, що міська влада «забезпечила» чи «виділила гроші на квартири». Там не вказано чиїм коштом. Вказано лише, що виконком «передасть» і «затвердив» рішення. Що не так?"

Втім О.Онисько погодився що заголовок, "звичайно, не дуже коректний" та попросив автора матеріалу Ольгу Перехрест пояснити людям, звідки інфо і чому такий заголовок.

 

Наразі, кореспондент погодилась з тим, що "

заголовок "і справді вийшов не найкращий", вибачилася та пообіцяла його відредагувати. Інцидент визвав жваву дискусію в Інтернеті, зокрема у FB-спільноті "Львівська політика", де найменш саркастичними з коментарів були такі:

"Може у Садового думають, що Синютка досі його заступник?)))" (с)

 

Нагадаємо, що родини військовослужбовців, що постраждали в наслідок проходження служби у зоні АТО, отримали дев'ять нових квартир. Вони розташовані на вулицях Кульпарківській, К. Трильовського, Княгині Ольги, Пасічній, В. Симоненка та проспекті Червоної Калини.

Ці квартири були закуплені ще у 2016 році і були передані новим власникам на початку цього року. Житло було куплене за кошти з державного бюджету за співфінансуванням з міського бюджету Львова.

 

comments powered by HyperComments