У Львові визначили та нагородили особливих містян (ФОТО)
Юлія Субота | П'ятниця, 5 травня 2017, 15:27
У стінах ратуші нагородили знакових громадян нашого міста.
![У Львові визначили та нагородили особливих містян (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/11353/1135280/thumb-item-523x340-96e7.jpg)
Сьогодні, 5 травня, під час урочистих зборів з нагоди Дня міста у Львівській міській раді відбулось нагородження почесних львів`ян, львів`янок та львівських родин.
Так, звання «Шляхетна львівська родина» тепер має честь носити родина екс-очільника Львова Василя Шпіцера, «львів’янкою року» стала юна гімнастка Христина Погранична, а «Почесним громадянином міста» визнали віце-ректора УКУ Мирослава Мариновича.
Також сьогодні у ратуші вручили іменні подяки, дипломи, ювілейні монети ім. Короля Данила Галицького, Золотий герб міста Львова, відзнаки імені Олени Степанівни, «Почесний знак Святого Юрія» та «Орден Лева».
У рамках заходу відразу п`ятеро хлопців 80-ї аеромобільної бригади отримали знакові ювілейні монети ім. Короля Данила.
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments