Львівська облрада внесла зміни до показників обласного бюджету

Олег Довганик  |  Вівторок, 25 квітня 2017, 13:41
Найбільше коштів буде скеровано на дорожнє господарство – 589, 5 млн грн
Львівська облрада внесла зміни до показників обласного бюджету

У вівторок, 25 квітня, депутати підтримали рішення про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік.

Обсяг видатків обласного бюджету за рахунок доходів, перехідних залишків та коштів державного бюджету становить 811 млн грн.

Відтак відповідно до рішення їх розподілили наступним чином.

Найбільше коштів буде скеровано на дорожнє господарство – 589, 5 млн грн.  З них 565  млн грн.  - на ремонт дорігза рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. А решта 24, 5 млн грн використовуватимуться в межах реалізації обласної програми розвитку доріг.

На охорону здоров’я збільшено видатки на 13, 6 млн грн. На соціальний захист та соціальне забезпечення – 16, 2 з них 15 млн грн – компенсації за пільгове перевезення пасажирів автомобільним і пасажирським транспортом.

На фізичну культуру та спорт –  2, 2  млн грн, йдеться, зокрема, про 1 млн грн на парашутний спорт і 1 млн грн на проведення шахових турнірів.

Також передбачили 400 тис грн. субвенцію міському бюджету Львова на придбання житла для зв’язкової Романа Шухевича Ользі Ільків.

Загалом для реалізації обласних програм виділено додатковий фінансовий ресурс 86,4 млн грн.  З них депутати додатково виділили 10 млн грн. на реалізацію Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, що дасть змогу додатково реалізувати близько 70 проектів.

На природоохоронні заходи в межах екологічної програми 15 млн грн.

Додаткове фінансування також отримали Програми енергозбереження для бюджетної сфери 2,8 млн грн, «Електронна Львівщини» 3, 5 млн грн з них 2 млн грн для впровадження електронної картка пацієнта.

Передбачено і підтримку підприємницької діяльності учасникам АТО у розмірі 1 млн грн.

На жаль, ми продовжуємо спрямовувати кошти для родин учасників АТО зокрема,  на виготовлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час проведення АТО. На ці потреби скерують 1,2 млн грн.

 

comments powered by HyperComments