На Львівщині спекли великодні пасочки для бійців АТО
Роман Матвіюк | Четвер, 13 квітня 2017, 19:31
Пасочки відвезуть для захисників України у Львівський військовий госпіталь, де проходять курс реабілітації мужні та безстрашні сини українського народу
![На Львівщині спекли великодні пасочки для бійців АТО](https://varta.com.ua/content/documents/11340/1133939/thumb-item-523x340-7abd.jpg)
Вже третій рік поспіль працівники галузі культури Буського району в переддень Великодніх свят передають паски та інші смаколики для тих, хто захищає Незалежність України.
Два попередні роки дарунки передавали через волонтерів у зону проведення АТО, прикордонникам у Великі Мости, курсантам Навчального Центру Національної Гвардії України в Золочеві.
Цьогоріч пишні, пахучі, створені з любов’ю і добром пасочки, відвезуть для захисників України у Львівський військовий госпіталь, де проходять курс реабілітації мужні та безстрашні сини українського народу.
Окрім великодніх смаколиків, воїни отримають і листівки-вітання, аби наші захисники разом з усією великою українською родиною відчули радість світлого Христового Воскресіння.
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments