Ветерани Львівщини здобули низку перемог на легкоатлетичному пробігу

Вівторок, 4 квітня 2017, 10:41
Призові місця зайняли земляки і на марафоні в Одесі.

Днями у Києві завершився ХХ Відкритий легкоатлетичний пробіг пам’яті С.Ф.Самойленка та марафон в Одесі, де вибороли нагороди ветерани Львівщини. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛМР.

Відтак, на пробігу “золото” в абсолютному заліку на 12 км виборола Марія Островська, а Роман Павлів зі Стрия – срібну.

У своїх вікових групах стали переможцями Василь Крупський, Ігор Лисий та Ігор Соболевський із Нового Роздолу.

Іван Урущак виборов срібну медаль на дистанції 12 км у віковій групі 65-69 років.

На ХХ Відкритому легкоатлетичному пробігу ветерани Львівщини стали кращими серед 500 учасників зі всіх областей України.

Також на одеському марафоні  на 42 км 195 м обігнала майже 300 учасників  Ольга Стадник, яка посіла в загальному заліку призове 4 місце із 6 можливих.

Більше про новини спорту Львова та Львівщини читайте на “Справжній Варті”.