До кінця весни Львів першим в Україні відкриє Центр адопції безпритульних тварин (ФОТО)
![До кінця весни Львів першим в Україні відкриє Центр адопції безпритульних тварин (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/11323/1132289/thumb-item-523x340-6ff0.jpg)
Сьогодні, 22 березня, працівники ЛКП "Лев" провели для журналістів детальну екскурсію підприємством та розповіли, що вже цієї весни тут запрацює Центр адопції безпритульних тварин, який забезпечить прилаштування безпритульних собак та котів.
"Зараз у нас будують нове приміщення, яке стане Центром адопції безпритульних тварин. На будівництво з бюджету розвитку міста виділено 1,3 млн гривень. Приміщення буде складатись з трьох частин: кімната для тварин; місце для мертвих тварин та безпосередньо сам Центр адопції, де всі охочі зможуть прийти, обрати домашнього улюбленця. З тваринкою охочий зможе проводити час, гуляти, спілкуватися, таким чином адаптувати її до себе та згодом написати заяву на адопцію (усиновлення). Центр плануємо відкрити наприкінці квітня – на початку травня", - запевнила директорка ЛКП "Лев" Оксана Кошак.
Загалом нове приміщення складатиметься з трьох частин: кімната для тварин; місце для мертвих тварин та безпосередньо сам Центр адопції, де всі охочі зможуть прийти та обрати домашнього улюбленця.
Таке нововведення дозволить не завдавати стресу тим тваринкам, які з певних причин не підходять потенційним господарям, а також дозволить господарю та тваринці краще пізнати один одного.
Згідно з даними підприємства з початку 2017 року тут прийняли 275 безпритульних тваринок, з яких 70 знайшли доброго господаря та теплу домівку.