У Садового залишили без уваги вимоги обласної комісії ТЕБ і НС щодо Грибович

Олег Довганик  |  Вівторок, 21 березня 2017, 15:29
Проекту рекультивації дамби у Грибовичах досі немає.
У Садового залишили без уваги вимоги обласної комісії ТЕБ і НС щодо Грибович

Проекту рекультивації дамби у Грибовичах не існує. Про це під час засідання обласної комісії ТЕБ і НС повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Директор департаменту житлового господарства Львівської міської ради Сергій Бабак намагався виправдатись за те, що доручення обласної комісії від 6 березня не виконано.

Зокрема, як стало відомо, Львівська міська рада не зверталась до Малехівської сільської ради щодо проведення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Водночас голова Львівської ОДА наголосив, що проекту рекультивації дамби із проектно-кошторисною документацією досі немає.  

«Якщо ви намалювали якийсь малюнки на папірці, то це не означає, що це експертиза. Я не сприймаю такі факти», - наголосив Олег Синютка.

"По першому пункту було сім доручень обласної ТЕБ і НС і жодне з них не виконане", - додав голова ОДА, звертаючись до Сергія Бабака. 

Голова Львівської ОДА доручив підготувати листа до голови державної комісії ТЕБ і НС Володимира Гройсмана щодо невиконання Львівською міською радою рішень обласної комісії ТЕБ і НС. 

"Нехай прем'єр уже вирішує, чи потрібно звертатись у правоохоронні органи. Це абсолютний рекорд: сім із семи пунктів не виконано", - сказав Синютка. 

comments powered by HyperComments