Діти-фехтувальники Львівщини — серед переможців Всеукраїнських змагань

П'ятниця, 10 березня 2017, 15:56
Олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна відзначила кращих дітлахів призами.
Діти-фехтувальники Львівщини — серед переможців Всеукраїнських змагань

Нещодавно у Львові визначились із переможцями Всеукраїнських дитячих змагань «Перші кроки», яким вручила призи Олімпійська чемпіонки з фехтування Яна Шемякіна. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛОДА.

Позмагатись до Львова приїхали 150 юних фехтувальників із  Києва, Харкова, Хмельницького, Ужгорода, Чернівців та Тернополя, які показали свої вміння у категоріях 8, 10 та 11-12 років.

Захід відбувся під егідою Національного олімпійського комітету України у залах навчально-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури.

Дитячі змагання організувала Львівська Академія фехтування за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівського державного університету фізичної культури, відділення НОК України у Львівській області та обласної федерації фехтування.

За результатами змагань, найкращими фехтувальниками стали: Владислав Бальбуза, Ольга Орлова (Київ), Домініка Петрусь, Лев Майстренко, Захар Калинка (Львів), Анастасія Голич (Ужгород), Софія Жигальська (Тернопіль), Артем Мельник (Хмельницький) та інші.

comments powered by HyperComments