Мікробізнесменів на Львівщині візьметься кредитувати Світовий банк

П'ятниця, 10 березня 2017, 10:18
Першочергово надаватимуть вигідні кредити малозабезпеченим, безробітнім та внутрішньо переміщеним громадянам для відкриття власної справи.
Мікробізнесменів на Львівщині візьметься кредитувати Світовий банк

9 березня відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки із директором Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Еллою Лібановою, яка координує вказаний проект із кредитування. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛОДА.

У ході зустрічі сторони обговорили кредитування мікробізнесу у Львівській області, максимальна сума якого дорівнює 60 000 гривень.

Відповідний проект, який діятиме до 2018 року, збираються запровадити також на Харківщині та Полтавщині. Для цього Світовий банк виділить 20 мільйонів гривень.

За словами Олега Синютки, пріоритетною галуззю у проекті міг би стати агропромисловий сектор, який вважається одним із найбільш перспективних на Львівщині. Як приклад, можна розвивати сімейні господарства та ферми.

Як зазначила Елла Лібанова, незабаром у Львові з’явиться представництво проекту, зараз же продовжуються підготовчі роботи.

comments powered by HyperComments