У Львові масовим співом вшанували пам`ять Михайла Вербицького (ФОТО)
Назарій Юськів | П'ятниця, 3 березня 2017, 14:37
Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника о. Михайлу Вербицькому та спільно виконали Національний Гімн України.
З нагоди 202 річниці з дня народження видатного українського композитора у Львові відбулись заходи вшанування пам’яті Михайла Вербицького - автора музики до Національного Гімну України.
Апофеозом вшанування стало спільне виконання гімну України.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments

















