На 8 березня у Львові пройде Жіночий марш

Четвер, 2 березня 2017, 19:39
Така акція - частина Міжнародного жіночого страйку, який пройде у понад 40 країнах світу.
На 8 березня у Львові пройде Жіночий марш

8 березня у центрі Львова, на площі Ринок, перед входом у міську Ратушу відбудеться жіночий марш підтримки і солідарності. Про це повідомляє кореспондент “Справжньої Варти”.

Як зазначають організатори, на заході обговорять систематичні порушення прав жінок в Україні та світі: домашнє насилля, сексуальне насилля, дискримінація на роботі, відсутність підтримки материнства, сексизм, низька оплата праці, перекладання на жіночі плечі доглядової роботи, відсутність доступу до медицини.

У цей день — 8 березня — у всьому світі відбуваються подібні акції, оскільки на різних континентах жінки мають труднощі у доступі до освіти, якісної медицини, вони потерпають під час воєнних конфліктів, є жертвами ранніх шлюбів і насильства, не мають доступу до ресурсів. 

До акції приєднаються жінки у Аргентині, Австралії, Бельгії, Болівії, Бразилії, Великобританії, Венесуелі, Гватемалі, Гондурасі, Домініканській Республіці, Еквадорі, Іспанії, Ізраїлі, Італії, Канаді, Колумбії, Коста-Рико, Мексиці, Нікарагуа, Німеччині, США, Сальвадорі, Панамі, Парагваї, Північній Ірландії, Південній Кореї, Пакистані, Перу, Польщі, Португалії, Пуерто-Рико, Республіці Ірландія, Росії, Угорщині, Уругваї, Фінляндії, Франції, Чилі, Чехії, Шотландії, Швеції, Тайланді, Туреччині. 

Оргінізаторки: ГО "Феміністична майстерня" разом з регіональною ініціативою "Women's Voices".

comments powered by HyperComments