Трьох інвесторів допущено до другого етапу конкурсу з будівництва сміттєпереробного заводу
Олег Довганик | Четвер, 2 березня 2017, 16:43
На наступному засіданні комісія озвучить конкурсне завдання ІІ етапу інвестиційного конкурсу
У Львівській облдержадміністрації відбулося чергове засідання конкурсної комісії з вибору інвестора на будівництво комплексів з утилізації ТПВ на території області.
За підсумками аналізу поданих інвесторами документів, а також розгляду їхніх презентаційних матеріалів, комісія прийняла рішення допустити до участі в ІІ етапі трьох учасників:
- Інвестиційно-екологічну компанію "ІЕК";
- ТОВ "Глоссворк технолоджі"
- ТОВ "Вейст Менеджмент Системс".
На наступному засіданні комісія озвучить конкурсне завдання ІІ етапу інвестиційного конкурсу.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments