В аеропорту Львова затримали таджика, який використовував чужий документ та може бути причетним до тероризму

Субота, 25 лютого 2017, 15:31
Він планував потрапити в Україну, прибувши рейсом зі Стамбулу в аеропорт «Львів».
В аеропорту Львова затримали таджика, який використовував чужий документ та може бути причетним до тероризму

Вчора прикордонники Львівського загону у співпраці зі співробітниками СБУ затримали громадянина Таджикистану. Іноземець використовував чужий паспортний документ та може бути причетним до тероризму. Про це повідомляє "Справжня Варта" із посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України. 

Перетинаючи державний кордон на прикордонний контроль іноземець надав паспорт громадянина Киргизстану. Однак під час перевірки та бесіди з прикордонниками чоловік не зміг чітко повідомити установчі данні свого документа та мети приїзду в Україну. Згодом з’ясувалося, що поданий на контроль паспорт йому не належить, а при собі він мав ще один документ і насправді є громадянином Таджикистану. Також за отриманою інформацією, викритий порушник може бути причетним до діяльності терористичної організації.

За даним фактом були поінформовані правоохоронні органи, а до Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів). Крім того, відносно 34-річного громадянина Таджикистану прийнято рішення про заборону йому в`їзду в Україну.

comments powered by HyperComments