У 2017 році покращуватимуть благоустрій львівського лісопарку “Погулянка”

П'ятниця, 24 лютого 2017, 20:28
Реконструкцію садово-паркової доріжки лісопарку включено у перелік фінансування із загального фонду міського бюджету.
У 2017 році покращуватимуть благоустрій львівського лісопарку “Погулянка”

Комісія екології та природокористування Львівської міської ради під час засідання розглянула Перелік першочергових природоохоронних заходів, які фінансуватимуться з міського фонду ОНПС у 2017 році. Загальний бюджет – 6 млн 585 грн, інформує офіційний портал депутатів.

Як повідомила голова комісії Ірина Оршак, до переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться коштом загального фонду міського бюджету у 2017 року, включено реконструкцію садово-паркової доріжки у лісопарку «Погулянка» вартістю 300 тис. грн.

«Також за моїм наполяганням виділено кошти на очистку озера на «Погулянці» – 100 тис. грн.  Я маю певні зауваження щодо утримання природно-заповідного фонду реконструкції громадських вбиралень у Стрийському парку. Вважаю, що такі видатки треба було б робити із загального фонду або з бюджету розвитку. А екологічні кошти спрямувати на екологічні програми для мешканців міста. Наприклад, для популяризації сортування сміття, що наразі є дуже актуально», – говорить Ірина Оршак.

Згідно з переліком, на кожну районну адміністрацію передбачається 190 тис.грн для закупівлі саджанців. З огляду на це, заступник голови комісії Орися Богун пропонує закупити за ці кошти не закордонні екземпляри, а вітчизняні.

«Є у нас лісотехнічний інститут, є кафедри, які займаються впровадженням і розробкою нових сортів саджанців. Моя пропозиція – не закуповувати за кордоном саджанці по високій ціні, а купувати їх у Львові. За їхніми розрахунками, один саджанець може коштувати не 3 тис.грн., як закордонний, а 100- 200 грн. Таким чином ми суттєво зможемо зекономити кошти. До того ж, вирощений на нашій землі, він легше прийметься і швидше ростиме», - запропонувала Орися Богун.

 

comments powered by HyperComments