Визначили переможців змагань із шашок за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини-2017

Середа, 22 лютого 2017, 14:48
Визначати найкращих на турнір з'їхалася 41 команда.

Упродовж 18-19 лютого, у м. Турка тривали обласні змагання з шашок за програмою XXVI спортивних Ігор Львівщини. Про це “Справжній Варті” повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Загалом змагання відбувалися серед дорослих, ветеранів та спортсменів з інвалідністю. Змагалися учасники за швейцарською системою ( турнірна система, при якій у кожному наступному турі зустрічаються супротивники з однаковою або близькою кількістю очок).

За результатами 9 турів, список переможців та призерів у категорії “Дорослі” виглядає наступним чином:

• Стрийський район(Ганяк Ігор, Данило Володимир, Анісімова Зоряна)
  • Турківський район(Славич Іван, Ільницький Іван, Лембак Ольга)
  • м. Дрогобич (Мулик Ярослав, Фідик Іван, Кецало Оксана)

Серед ветеранів спорту кращими стали такі збірні:

• Турківський район(Комарницький Ігор, Москаль Богдан, Мамчук Ганна).
  • Мостиський район(Чех Роман, Вйонцек Михайло, Завальська Оксана)
  • Стрийський район(Мельниченко Мирон, Воротняк Василь, Фігура Стефанія)

Переможцями серед команд спортсменів з інвалідністю стали:

• Турківський район(Музика Василь, Костишак Василь, Марич Оксана).
  • Кам’янсько-Буськийрайон (Воловець Тарас, Пиріг Петро, Назаркевич Надія).
  • Стрийський район(Вінців Іван, Пятківський Тарас).

Зазначимо, організаторами турніру були управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласні центри "Спорт для всіх" та "Інваспорт", обласна Асоціація ветеранів спорту за підтримки сектору молоді і спорту Турківської районної державної адміністрації.