Львівські каратисти вибороли 5 медалей на молодіжному чемпіонаті Європи

Вівторок, 21 лютого 2017, 15:28
Закінчилися змагання серед кадетів, юніорів та молоді у Болгарії.

У неділю, 19 лютого, у м. Софії (Болгарія) завершився 44-й чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді. Участь у ньому взяли 1147 спортсменів із 50 країн "старого континенту". Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У медальному заліку національна збірна України посіла 6 місце. Наші спортсмени здобули при цьому дві золоті, срібну та три бронзові нагороди.

5 з 6 медалей вибороли каратисти Львівщини. Серед призерів – Анастасія Мястковська ("золото"), Кирило Рябошапко та Соломія Кміть ("срібло"), а також Діана Шостак і Євген Сендецький ("бронза").

Зазначимо, це перший молодіжний чемпіонат Європи, в якому каратисти змагалися у статусі представників олімпійських видів спорту.

Нагадаємо, віднедавна карате входить до списку олімпійських видів спорту, тож кращим спортсменом Львівщини за січень став каратист Станіслав Горуна.