Львівські театри цьогоріч планують реалізувати проект “Український Донбас”

Неділя, 19 лютого 2017, 15:37
Про підсумки минулого року та творчі плани на 2017 рік говорили представники ЛОДА, керівники та режисери професійних театрів Львівської області.
Львівські театри цьогоріч планують реалізувати проект “Український Донбас”

Нещодавно, у Львівській ОДА відбулась прес-конференція "Стратегія розвитку театрів Львівщини на 2017 рік". Про це повідомляє “Справжня Варта” з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Участь в обговоренні взяв художній керівник Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Федір Стригун, директор-художній керівник Львівського академічного обласного музично-драматичного театру  імені Юрія Дрогобича Микола Гнатенко, в. о. директора-художнього керівника Львівського академічного обласного театру ляльок Богдан Пукач, помічник художнього керівника Першого театру Ірина Артем’як, директор-художній керівник Львівського академічного театру естрадних мініатюр “І люди, і ляльки” Олексій Кравчук, директор Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки Микола Павлів.

За словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Христини Береговської, у 2017 році діятиме єдина Комплексна програма розвитку культури Львівщини. Вона передбачає підтримку театральної галузі одразу у кількох напрямках.

"Ми плануємо реалізувати проект "Український Донбас", у межах якого творчі колективи гастролюватимуть на сході України. Також хочемо здійснити гастрольні тури на етнічні українські землі у Польщі, Словаччині, Угорщині. Окрім того, здійснюватиметься фінансова підтримка театральних фестивалів та нових постановок", - зазначила Христина Береговська.

За її словами, Програмою також передбачається відзначення 100-річчя від часу заснування театру ім. М. Заньковецької та закупівля для нього нових глядацьких крісел.

comments powered by HyperComments