У Львові знайшли пропагандистські книги, видані у Москві

Субота, 11 лютого 2017, 18:44
Книжковий магазин, у якому виявили знахідку, належить до відомої мережі «Клуб сімейного дозвілля», головний офіс якої знаходиться у Харкові.
У Львові знайшли пропагандистські книги, видані у Москві

Сьогодні у книжковому магазині, що знаходиться в торговому центрі «Скриня» по вул. Городоцькій, громадські активісти виявили пропагандистську літературу, яка надрукована в Росії. На місце інциденту викликали поліцію, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

На поличках активісти зауважили книги, що нещодавно були видані у Москві та Бєлгороді. Серед них література із зображенням радянської символіки та така, що прославляє роботу радянських спецслужб. Читачі можуть почитати про спецоперації Сталіна та Берії, царську Росію тощо. Інакше, як провокацією та намаганням промивати українцям мізків, це назвати не можна.

«Найбільша проблема в тому, що мільйони українців довірили свої персональні дані «Клубові сімейного дозвілля». Я нікого не звинувачую, але і Харків, і прикордонні з Росією міста переповнені російською агентурою», – зазначив голова громадської організації «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, який і виявив цю пропагандистську літературу.

У понеділок громадські активісти звернуться до правоохоронних органів та Служби безпеки України щодо перевірки  згаданої книжкової мережі на предмет дотримання норм закону «Про захист персональних даних». 

comments powered by HyperComments