На Львівщині запрацював спиртовий завод найвищого ґатунку (ФОТО)
Назарій Юськів | Четвер, 29 грудня 2016, 18:09
Сьогодні, 29 грудня, у Сокальському районі відбулось відкриття Борокського спиртзаводу ДП "Укрспирт", який було засновано ще 1982 року. У 2015-2016 роках воно фактично не працювало, а тепер відновлює роботу й буде виготовляти спирт найвищого ґатунку (класу «Пшенична сльоза»).
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments

















