Внук пограбував бабусю на Львівщині
Євгенія Пласконь | Понеділок, 26 грудня 2016, 20:59
Хлопець викрав гроші та мобільний телефон.
25 грудня у Золочеві 64-річна мешканка заявила про втрату 100 євро. Як інформує відділ комунікації поліції Львівської області, гроші було викрадено просто з сумочки старенької, разом з її телефоном.
Гроші та мобільний у бабусі відібрав рідний онук. Загальна сума збитків становить понад 650 євро.
19-річному зловмиснику загрожує до трьох років позбавлення волі за крадіжку.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments