Попередні пропозиції щодо бюджет розвитку Львова на 2017 рік

Євгенія Пласконь  |  П'ятниця, 16 грудня 2016, 15:55
Остаточне рішення приймуть після публічних обговорень.
Попередні пропозиції щодо бюджет розвитку Львова на 2017 рік

15 грудня виконавчий комітет міськради погодив перелік об’єктів, видатки на які наступного року проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку Львова. 

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«До переліку, насамперед, увійшли перехідні об’єкти, які були розпочаті цього року і будуть завершені наступного. Це, зокрема, відновлення дитячих садочків, закінчення інфраструктурних і дорожніх робіт. Також перелік охопив об’єкти, на які розроблено чи потрібно розробити проектно-кошторисну документацію. На жаль, ми не змогли охопити всі видатки, щодо яких були пропозиції розпорядників коштів, оскільки їхній обсяг наступного року буде на 35% меншим, аніж було передбачено цього року. Відтак, насамперед ми будемо реалізовувати першочергові завдання», – зазначила  директор департаменту економічної політики, Ірина Кулинич.

Загальна сума бюджету Львова у наступному році становитиме близько 1,485 млрд грн, з яких понад 1,1 млрд грн доступно для розподілу за об’єктами: на ремонт та відкриття спортивних закладів та майданчиків, на придбання ділянки для нового полігону ТПВ, на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, на відновлення дошкільних навчальних закладів тощо. 

Окрім цього, 17,5 млн передбачено для реалізації проектів, за які проголосували мешканці міста в рамках «Громадського бюджету», і близько 10 млн грн. – на впровадження різноманітних інноваційних заходів з облаштування «розумного» мікрорайону. 

Ще певну суму коштів пропонують закласти на відновлення дорожньо-транспортної інфраструктури, зокрема на ремонт вулиць Героїв УПА, Замарстинівської, Чернівецької, Пулюя, а також завершення робіт на вул. Мечнікова та Богданівській тощо.

Громадські слухання щодо питань бюджету на наступний рік відбудуться у понеділок, 19 грудня, у великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, каб. 202)  о 17.00 год. Реєстрацію учасників громадських слухань здійснюватимуть на підставі паспорта, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу. 

comments powered by HyperComments