У Львівській ОДА відзначили активістів, які допомагають людям з інвалідністю

Євгенія Пласконь  |  Середа, 7 грудня 2016, 23:45
Представники громадських організацій отримали грамоти.
У Львівській ОДА відзначили активістів, які допомагають людям з інвалідністю

У середу, 7 грудня, у приміщенні великої сесійної зали Львівської облради відбувся круглий стіл за участі представників організацій людей з інвалідністю та влади області. Захід був приурочений відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю.

"Сьогодні, у час війни на Сході України, багато людей потребуватиме реабілітації, як моральної, так і фізичної. І дуже важливо, щоб вони відчували, що потрібні суспільству. Нам, як представникам влади, важливо почути думки та пропозиції людей з обмеженими можливостями про те, як покращити їх життя”, - звернувся до учасників засідання перший заступник голови Львівської ОДА, Ростислав Замлинський.

Чиновник також окреслив ряд питань, які на сьогодні потребують особливої уваги. 

"Одним із ключових питань є соціальна та професійна адаптація людей з інвалідністю. Також чимало ще потрібно зробити для покращення системи мобільності та доступності публічних споруд для людей з особливими потребами", - зазначив він.

Під час засідання, Ростислав Замлинський нагородив представників організацій людей з інвалідністю Почесними грамотами ЛОДА за активну громадську роботу, здійснення державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації інвалідів. Також відповідні нагороди вручила й перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин.

comments powered by HyperComments