Львівські патрульні оштрафували підрядника за перекриту дорогу
Євгенія Пласконь | Понеділок, 5 грудня 2016, 23:25
Причиною стала відсутність попереджувального знаку.
Сьогодні, 5 грудня, на кільці Садова-Петлюри відбувались ремонтні роботи, проте виконавці не поставили попереджувального знаку, за що й були оштрафовані. Про це повідомляє патрульна поліція Львова.
Відсутній дорожній знак спричинив ряд порушень ПДР, що могло призвести до аварійної ситуації. За це інспектори відділу безпеки дорожнього руху наклали штраф на підрядника — 680 гривень.
Наразі усі роботи, за вказівкою патрульних, припинені.
Продовжать ремонт дороги лише тоді, коли розроблять план, схему робіт, затвердять їх та розставлять відповідні знаки про зміну в організації дорожнього руху.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments