7 причин відвідати зимовий Львів за версією міськради

Євгенія Пласконь  |  Понеділок, 5 грудня 2016, 20:01
Упродовж грудня-січня на мешканців та гостей міста чекає багато приємностей.
7 причин відвідати зимовий Львів за версією міськради

Не за горами різдвяні свята, а отже, у Львові заплановано безліч подій. 

«У нас цього року гасло зимових свят – «Твоє Різдво у Львові». Щоб кожен відчув своє індивідуальне свято», - зазначила представниця управління культури ЛМР, Богдана Брилинська.

Причина #1. Відкриття різдвяного ярмарку (10-16 грудня 2016 р.)

10 грудня розпочне свою роботу Львівський різдвяний ярмарок, який проходитиме у центрі міста до 20 січня.

У цей же час відбуватиметься святкування Андріївських вечорниць (12 грудня), безліч забав, посиденьок, майстер-класів та різдвяних феєрій.

Причина #2. Відкриття міської ялинки (17-20 грудня 2016 р.)

Урочисте встановлення головної ялинки міста пройде 18 грудня на проспекті Свободи з 17:30 до 19:00 год.

На цей період часу заплановано багато подій до Дня святого Миколая, музичних дійств, вистав та екскурсій, зокрема, театральна казкова екскурсія “Святий Миколай у гаю”, що пройде у Музеї народної архітектури та побуту.

Причина #3. Католицьке Різдво (24-26 грудня 2016 р.)

За ці три дні, у місті планують поставити дідух, навчитись робити прикраси, провести серію ігор і театралізованих дійств. У бібліотеках Львова проведуть “Новорічне конфетті”, літературну вітальню, казкову вервичку та літературний сніданок.

Причина #4. Зустріч Нового року (28 грудня 2016 р. – 2 січня 2017 р.)

Цьогоріч на площі Ринок хочуть провести унікальне святкування Нового року із джаз-вечіркою та проектуванням новорічного відліку часу на Ратуші. Також святкування Нового року відбудуться і в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Причина #5. Святкування Різдва (3-10 січня 2017 р.)

На період після нового року заплановано багато виставок дитячих творчих робіт, костюмованих вистав, конкурсів, майстер-класів, містерій та багато іншого.

6 січня на площі Яворського збираються встановити різдвяного Дідуха та провести етногру.

7 січня ласунів потішить Свято пампуха на пл. Музейній, співатимуть вертепи та пройде святкове дійство у Шевченківському гаю.

Причина #6. Старий Новий Рік та Маланка (11-16 січня 2016 р.)

У цей час відбудеться безліч майстер-класів та конкурсів.

12 січня пройдуть вечорниці «Різдвяна містерія із Миколою Гоголем» (Центральна дитяча бібліотека, вул. Т. Окуневського, 3).

15 січня усі охочі зможуть подивитись на Маланчині забави «Ой коляда, колядиця» (Бібліотека для дорослих м. Львова, вул. Мулярська, 2а).

Причина #7. Водохреща (17 – 28 січня 2016 р.)

19 січня, на саме Свято Водохреща відбудеться загальноміське освячення води на пл. Ринок.

Традиційно у Львові освячення води здійснюється за участю представників Української Греко-католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви та Римо-Католицької Церкви.

На кінець січня заплановано багато ігрових вікторин, голосних читань, різдвяних посиденьок та дійств. Зокрема, 25 січня відбудеться Різдвяне дійство «Бо в цю ніч Христос родився», де учасники будуть відтворювати традиційний вертеп (Бібліотека для дорослих м. Львова, вул. Мулярська, 2а).

comments powered by HyperComments