У львівській каплиці Боїмів експонують картину «Голодомор»
Андріана Кирик | Понеділок, 28 листопада 2016, 13:54
У стародавній каплиці новий цінний експонат.
Полотно «Голодомор» в каплиці Боїмів презентує Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького.
Картину кисті Мирослава Ягоди виставили з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій, що традиційно відзначають у четверту суботу листопада.
Окрім цього, у Каплиці відбулася й заупокійна служба , під час якої віряни помолилися за душі загиблих під час Голодомору 1932-1933 років.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments