Львівської «Енергії» не вистачило на харківський «Локомотив»

Яша Томський  |  Середа, 2 листопада 2016, 16:43
Львівська «Енергія», котра є чинним чемпіоном у національному чемпіонаті з футзалу, в матчі 6-го туру програла «Локомотиву» із Харкова.

Під завісу першого тайму Дмитро Сорокін відкрив рахунок, а невдовзі по перерві Микола Білоцерківець збільшив розрив до 2:0. Через кілька хвилин Денис Овсянников забив останній гол у цій зустрічі – 3:0.

«Матч видався хорошим, напруженим. Але ми розчаровані, тому що не забили гол. Працюватимемо над реалізацією моментів. Ще, напевно, психологічно команда не готова, або осад від Суперкубка залишився», – підбив підсумок головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов.

«Досить непроста гра, – відзначив головний тренер «Локомотива» Євген Ривкін. – Ми до неї цілеспрямовано готувалися, будували свою стратегію. Хочеться хлопців подякувати - виконують установку, стараються. Є помилки, але, в принципі, є, над чим працювати».

Турнірне становище після цих зустрічей тепер має такий вид: «ХІТ» – 18 очок, «Локомотив» – 13, «Енергія» – 12, «Продексім» – 10, «Ураган» і «Титан-Зоря» – по 9, «Сокіл» та «ЛТК-ІнБев-НПУ» – по 6, «Кардинал-Рівне» – 4, «Uni-Laman» – 1.